Koerte Trennid logo

Rahustava koertemassaaži koolitus Zoomis

Massaažiõpetus on välja töötatud just rahutult, agressiivselt või arglikult käituva koera rahustamiseks.

Koolitust veebis viib läbi 15-aastase kogemusega sülekoerte ja kutsikate treener Krista Laanet.

Krista on lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli 2006. aastal ning ning on oma praksises vastu võtnud lisaks inimestel ka väikesekasvulisi koeri. Ta on õppinud Irina Pukk juhendamisel lisaerialana koerte ja hobuste massaaži ning sagedamini esinevaid haigusi ja seisundeid.

Koerad vajavad inimese lähedust ja paitamine on neile üks tähtsamaid märke, et omanik neist hoolib ja toetab neid äreval hetkel. Paitamisest võib aga kujundada terve liikumise mustri, mille abil saab koera rahustada ja pakkuda talle sihipärast abi. 

Koduses keskkonnas oma esimest massaaži kogeval koeral jääb ära ärevust tekitav kohalesõit ja kohamuutus, omanik aga säästab aega. Rahutu, sotsialiseerimata või agressiivselt käituva koeraga on päris keeruline koeramassööril hakkama saada. Sageli ei tule esimesest teraapiast midagi välja. Ja kui koerale meenub ebameeldiv mälestus loomaarsti visiidist, võib ta seoseid luues stressi sattuda. Sageli ei lase hirmunud koer võõral inimesel endale paigi teha, hirmu või valu korral võib aga koer enesekaitseks ka näksata. Kui aga omanik on lihtsamad võtteid ise kodus juba kasutanud ja koer on sellise protseduuriga harjunud, on ka spetsialistil koeraga kergem hakkama saada, sest koer suudab massaaži käigus lõdvestuda ja naudib tegevust ning on seetõttu koostööaltim. Ta teab, mida oodata. Mis saaks olla parem koera jaoks kui see, et omanik on võtnud aega koos temaga olla ning silitab ja sasib tema karva. 

Massaaži tuleks teha siiski natukene rohkem survet avaldades kui seda on tavapärane pai. Seda saab õppida veebikoolitusel, kus on näha millises järjekorras protseduuri teha, milliseid võtteid millises piirkonnas kasutada ja kui pikk peaks antud koera massaažiaeg olema. Saab teada, kuidas koera asend mugavamaks teha ning mida enne ja pärast massaaži silmas pidada. Zoom koolitus toimub reaalajas, koolitaja näeb ja kuuleb ekraanil olevaid koeraomanikke. Koolitaja teeb oma koeraga kõik võtted algusest lõpuni ette ja kontrollib, et ekraanil õppivad koeraomanikud õigesti toimivad. Edasi liigutakse üheskoos ja sellises tempos, mis kõigile sobilik on. 

Kutsemassöör ja kuputerapeut Krista Laanet võtab vastu ka Peetri Keskuses, Küti tee 4, Melior Beauty salongis.

Hind:

35 eurot | 1 tund


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne