Koerte Trennid logo

Sülekoerte rihmas liikumise koolitus

Sülekoerte rihmas liikumise trenn

Sülekoerte rihmas liikumise koolitus on vajalik kõikidele koertele, et erinevates situatsioonides rahulikuks jääda ja omanikule kuuletuda. Rihmas liikumine ilma  tirimata on vajalik oskus terveks koera eluks. Õpime ja harjutame käsklust “kõrval!” ning käsklust “stopp!” ja “oota!”. Seda on vaja nii kutsikatele kui ka eakatele koertele, et stressivabalt inimühiskonnas ootuspäraselt käituda. Selles trennis õpivad omanikud, kuidas koera rihmas juhtida ja koerad õpivad oma omaniku otsust usaldama. 

Nii õpime üheskoos rihmas rahulikult kõrval käimist, vastu tulevatest koertest möödumist, liigume koos hanereas ja teeme ringis liikumist. Harjutame rahulikult ringis liikumist ja jooksmist. Trenni lõpus laseme koertel ka ninad kokku panna ja saba liputada.

Vaatame PetCity loomapoes erinevaid rihmasi, trakse, jalutusrihmasid ning leiame just teie koerale sobiva.

Trennis kasutan vaid positiivseid meetodeid, mis on väikesekasvulistele koertele ohutud. Eelkõige kiitust ja maiust õige käitumise korral. Need toimivad väikesekasvulistel koertel tõhusalt.

Trenni on oodatud reaktiivsed koerad, ülemääraselt haukujad, rihmas tirijad, agressiivsed ja arad väikesekasvulised tõu- ja tõuta koerad. Osaleda saavad väikesekasvulised koerad, kelle kehakaal jääb alla 7 kilo.

Kaasa võtta maiused väikesteks paladeks lõigatuna, joogivett, jalutusrihm (mitte flexer) ja hea oleks ka traksid. Trenn kestab 55 minutit. 

Hind:

35 EUR | 1 trenn


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne