Koerte Trennid logo

Sülekoerte kutsikakool Zoomis

Sülekoerte kutsikakool Zoomis

Trennid toimuvad reaalajas, treener näeb ja kuuleb ning õpetab igat koera ja tema omanikku. Kutsikakooli veebitrennid väikesekasvulistele koertele toimuvad Zoom platvormil kokku kolmel trennikorral. Ühe trenni kestvus on 55 minutit, et koerabeebit mitte liialt koormata. 

Praktiline trenn on suunatud eelkõige omaniku juhendamiseks ja kutsikale vajaminevate esmaste oskuste selgeks õpetamiseks. Õpime esmaseid käsklusi, mängime, räägime koerte hügieenist, vajalikest tarvikutest, arsti juures käimisest, riietamisest ning paljust muust vajalikust, mida koeraomanik teadma peaks.

Trennitund koosneb kolmest osast. Alustuseks vaatab treener üle käsklused, mida eelmisel tunnil koos harjutasime. Õpime uut käsklust ja kui kutsikad näitavad tüdimuse või väsimise märke, saavad nad puhata ning juua või mängida treeneri poolt soovitatud mängu, jäädes endiselt treeningvaibale omaniku kõrvale. Trenni teine osa on arutelu, kus koeraomanikud saavad oma mured ning rõõmud ära rääkida ja treener annab nõu. Kolmandas osas kordame trennis õpitud uut käsklust.

Hind:

95 eurot | 3 trenni


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne