Koerte Trennid logo

Sülekoerte tänaval liikumise trenn

Sülekoerte tänaval liikumise trenn

Tänaval liikumise trenn on vajalik kõikidele koertele, et erinevates situatsioonides rahulikuks jääda ja omanikule kuuletuda. Seda on vaja nii kutsikatele kui eakatele koertele, et stressivabalt inimühiskonnas ootuspäraselt käituda. Selles trennis õpivad omanikud, kuidas koera rihmas juhtida ja koerad õpivad oma omaniku otsust usaldama. 

Trennis kasutan vaid positiivseid meetodeid, mis on väikesekasvulistele koertele ohutud. Eelkõige kiitust ja maiust õige käitumise korral. Need toimivad väikesekasvulistel koertel tõhusalt.

Osaleda saavad väikesekasvulised koerad, kelle kehakaal jääb alla 6 kilo.

Õpime üheskoos rihmas rahulikult kõrval käimist, vastu tulevatest koertest möödumist, harjutame käsklust “Stopp!”, liigume koos hanereas ja teeme ringis liikumist. Kõnnime mürarikka autotee kõrval oleval kergliiklusteel ning läbime rahvarohket piirkonda. Harjutame rahulikul alal ringis liikumist ja laseme koertel seejärel ka ninad kokku panna ja saba liputada. 

Tänaval liikumise trenni on oodatud reaktiivsed koerad, ülemääraselt haukujad, rihmas tirijad, agressiivsed ja arad väikesekasvulised tõu- ja tõuta koerad. 

Kaasa võtta maiused väikesteks paladeks lõigatuna, joogivett, jalutusrihm (mitte flexi) ja hea oleks ka traksid. Trenn kestab 55 minutit. Väga tugeva vihma korral lükkub trenn järgmisele nädalale.

Vali trenn: