Koerte Trennid logo

Sülekoerte kutsikakool

Sülekoerte kutsikakool

Kutsikakool sobib väikesekasvulistele koertele. 

Kutsikakoolitusel õpime esmaseid käsklusi, mängime, räägime koerte hügieenist, vajalikest tarvikutest, arsti juures käimisest, riietamisest ning paljust muust vajalikust, mida koeraomanik teadma peaks.

Kursuse kestus on 6 nädalat, üks treening kestab 60 minutit.

Praktiline trenn on suunatud eelkõige kutsikale vajaminevate esmaste oskuste selgeksõpetamiseks.

Kutsikakooli trennitund koosneb kolmest osast. Alustuseks vaatab treener üle käsklused, mida eelmisel tunnil koos harjutasime. Õpime uut käsklust ja kui kutsikad näitavad tüdimuse või väsimise märke, saavad nad puhata ning juua või mängida treeneri poolt soovitatud mängu, jäädes endiselt treeningvaibale omaniku kõrvale. Trenni teine osa on loeng. Kolmandas osas kordame trennis õpitud uut käsklust.

Kutsikate beebikooli oodatud koeratõud on muuhulgas chihuahua, pomeranian, papillon, spits, grifoon, havanna, bichon, yorkie, malta koer, mops, puudel, spanjel, harjaskoer, taks, shih-tzu, Jack Russell, toiterjer, kääbusterjer ja siiditerjer. Loomulikult ootame ka kõiki tõuta väikesekasvulisi koeri.

Kutsikakooli palun kaasa võtta maiused väikesteks paladeks lõigatuna, joogivett, lühikene jalutusrihm (mitte flexi), pissipüksid.

Hind:

155 eurot | 6 trenni


Vali trenn: