Koerte Trennid logo

Sülekoerte kotis ja puuris püsimise koolitus

Sülekoerte kotis ja puuris püsimise koolitus

Rahulikult kotis püsimine on vajalik turvaliselt koeraga koos liikumisel. Nii pääseme koos lemmikuga pea kõikjale – reisile, poeskäigule, kohvikusse ja külla. Kui koer õpib oma kotti pesaks pidama, on reisidel väga mugav nii koeral kui ka omanikul.

Puuris rahulikult olemine on samuti äärmiselt vajalik eelkõige neile koertele, kes peavad koos omanikuga sageli reisima või näitustel osalema ning keda erinevatel põhjustel tuleb üksi koju jäädes turvalisuse eesmärgil puuri jätta. Loomulikult ei ole mõeldav, et väikesekasvulised koerad vaid kotis kaasa liikuma saavad. Iga päev vajab ka väikesekasvuline koer õues liikumist ja mängu.

Koolitusele ootame väikesekasvulisi koeri, kelle turjakõrgus jääb alla 45 sentimeetri. Koos harjutades saab treener konkreetse koera käitumist ja vajadust arvestades personaalseid soovitusi jagada. Kaasa tuleks võtta oma koerakott või -puur. Kuna koolitus toimub PetCity Rannamõisa loomapoe trennisaalis, saame üheskoos vaadata ka saalis müügilolevate kottide ja puuride parimaid omadusi ja sobivust just teie koerale. Kaasa palume võtta maiuseid väikesteks paladeks lõigatuna ja puuri või koti sisse ka pehme alus.

Hind:

30 eurot


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne