Koerte Trennid logo

Sülekoerte huvikool

Sülekoerte huvikool

Sülekoerte huvikool on väikesekasvulistele koertele suunatud koolitus, mis toimub ühel korral nädalas, et koerad saaksid edasi areneda ja ei unustaks eelnevalt õpitud oskusi. Õpime takistusrajal liikumist ja teeme koos lihtsamaid trikke ning koerad saavad mängida nuputamismänge. Koerad saavad sotsialiseeruda teiste väikest kasvu koertega läbi ühiste tegevuste.

Sülekoerte huvikool sobib kõigile erinevas vanuses väikesekasvulistele koertele ja on heaks jätkutrenniks kutsikakooli ja probleemkäitumisega sülekoerte grupi lõpetajatele. Trenni võivad tulla ka eelneva koolituseta koerad, sest koolitus on lihtne ja selgestimõistetav. Vahvad trennid on kõikidele koertele jõukohased. Tuletame meelde käsklusi, õpime toredaid trikke ja teeme ka lõbusat koeratantsu.

Unikaalne trikirada on meisterdatud spetsiaalselt väikesekasvulistele koertele. Trikirajal areneb nii koera kiirus, täpsus, julgus, püsivus, iseseisev mõtlemine kui ka koostöö omanikuga. Takistusi on võimalik läbida nii alt kui ka ülehüppena, mis arvestab koera vanust ja tema võimekust. Mitme raskusastmega tunnelid on rikastatud erinevate detailidega. Poomid ja A-takistused on samuti erineva laiuse, kõrguse ja kaldega. Et koerad enne rajale minemist keskenduksid, algab trenn nuputamismängu lahendamisega. 

Vanusepiirangut ei ole, trennis on nii alla aastaseid koeri kui ka 15-aastaseid koeri. Opijärgsed koerad saavad liikumiseks oma raja, millel ei ole hüppeid. Trennis saavad osaleda ka tugiratastel koerad. Koera turjakõrgus peab jääma alla 60 cm, kuna takistused on väikesed.

Trennidesse on oodatud väikest kasvu koerad ja omanikud, kes soovivad oma koerale ajutööd ja seltskondlikku elu pakkuda. Omanikud saavad tuttavateks ja jõuavad omavahel juttu puhuda ning infot vahetada. Ühe trenni pikkus on 60 minutit. Pärast kursuse läbimist on võimalus koeraga edasi huvikoolis käia. 

Oodatud koeratõud on muuhulgas chihuahua, pomeranian, papillon, spits, grifoon, havanna, bichon, yorkie, malta koer, mops, puudel, spanjel, harjaskoer, taks, shih-tzu, Jack Russell, toiterjer, kääbusterjer ja siiditerjer. Loomulikult ootame ka tõuta väikesekasvulisi koeri.

Kaasa palun võtta maiused väikesteks paladeks lõigatuna, joogivett ja lühike jalutusrihm (mitte flexer) ning pissipüksid.

Hind:

25 eurot | Üks trenn


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne