Koerte Trennid logo

Väikest kasvu koerte trikikool

Trikikooli ootame koeri, kellel on kutsikakool või probleemkäitumisega sülekoerte trenn läbitud. Trikid on välja töötatud just väikesekasvulisele koertele ja kutsikatele. Õpime igal trennikorral kuni kahte uut trikki ning kordame juba õpitud trikke. Meil on nendeks spetsiaalseid vahendeid nagu kõlisevad pallid, liikuvad autod, raamatud, numbrilauad ja palju muudki huvitavat, millega iga tund järjest uusi trikke koerale õpetada. Trikkide õppimine on hea võimalus koeraga tugevamat kontakti saada ja sõbralikult töös tema võimekust proovile panna. 

Trennisaalis ootavad koeri ka väikestele koertele sobilikud takistused – tunnelid, poomid, redelid, rula ja erinevad täidetud tunnelid, mida on ohutu läbida. Unikaalne trikirada on meisterdatud spetsiaalselt väikesekasvulistele koertele. Trikirajal areneb nii koera kiirus, täpsus, julgus, püsivus, iseseisev mõtlemine kui ka koostöö omanikuga. Takistusi on võimalik läbida nii alt kui ka ülehüppena, mis arvestab koera vanust ja tema võimekust. Mitme raskusastmega tunnelid on rikastatud erinevate detailidega. Poomid ja A-takistused on samuti erineva laiuse, kõrguse ja kaldega.

Meie trennis ei kiirustata koeri tagant, kõik saavad omas rütmis joosta või tasakaalukalt jalutades takistusrada läbida. Meie trennis ei valmistuta võistlusteks, vaid pakume erineva võimekuse ja vanusega koertele tegevust ning arenemisvõimalust.

Kaasa palun võtta maiused väikesteks paladeks lõigatuna, joogivett ja lühike jalutusrihm (mitte flexer) ning pissipüksid.

Hind

25 eurot | 1 trenn


Vali trenn:

Hetkel ei toimu valitud trenne