Koerte Trennid logo

Koertetreener Krista Laanet

koertetreener Krista Laanet

Koertetreener Krista Laanet on koolitanud 14 aastat just väikesekasvulisi koeri, korraldanud sülekoertele mängutunde ja nõustanud probleemsete sülekoerte omanikke nii trennisaalis kui ka Zoomi vahendusel. Ta on koolitanud sülekoerte kutsikaid ja viinud läbi Agilitrick rajajooksu ja trikitrenni koolitust igas vanuses koertele. Suurim heategevuslik koolitus toimus Sillamäelt päästetud 98 chihuahua uuele omanikule. Ka Peterburi prügilatest Eestisse toimetatud väikesekasvulised koerad on saanud just tema juhtimisel oma esimesed käitumisoskused. 

Krista on kirjutanud artikleid erinevatele ajakirjadele sülekoerte koolitamisest ja nende seltsielust. Ta korraldab ka rihmas liikumise tänavatrenne ja kohvikukoolitusi koertele ning kotis ja puuris püsimise trenne. Krista on olnud koertekooli Koerus pikaajaline koeratreener ja Chihuahua Sõprade Liidu esimees juba 14 aastat. Krista Laanet on raamatu “43 trikki koertele” autor, mille fotodel näitavad trikke ette tema koolitatud koerad.

Koerte õpetamine on tema jaoks hobi ja kirg. Huvi trikkide vastu tekkis tal kunagi oma koeraga kutsikakoolis käies. Krista usub, et enamik koeri on õpihimulised, sest neile meeldib koos peremehega aega veeta ja tähelepanu kogeda, mõnus treening on neile nagu meeldiv ja arendav mäng. Paljudest probleemsetest koertest saavad koolitusel tihti suurepärased trikikoerad. Omanik aga õpib koos tegutsedes oma lemmikut paremini mõistma ning talle sobivaid tegevusi leidma. Õppimine teeb koera õnnelikuks ja tema omaniku uhkeks!